Hemen Yoga Deneyin: Bilgisayarınızın önünde oturarak Aydınlanma deneyimini şuan yaşayabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bunu arzu etmek.

Deneyim sırasında gözleriniz kapalıyken sol elinizi avuç içi yukarı bakacak şekilde dizinizin üzerinde açık tutun ve enerji merkezlerinizin üzerine koymak için sağ elinizi kullanın. Bu şekilde konsantrasyonunuzu toparlayabilecek ve dikkatinizi içinizde tutabileceksiniz. Bu deneyim sırasında ayakkabılarınızı çıkarıp üstünüzdeki fazla elektriğin/enerjinin toprağa akmasını sağlamak da faydalı olacaktır.

“Evrimimizin parçası olan bu süreci deneyimlemek herkesin hakkıdır ve bunun için gerekli olan her şey içinizde inşa edilmiştir. Fakat ben özgürlüğünüze saygı duyuyorum, bu sebeple bu deneyimi elde etmek için sizin arzu ediyor olmanız şart, bu size zorla verilebilecek bir deneyim değil.  Shri Mataji Nirmala Devi

Hemen Yoga Deneyin: Aydınlanma metni için buraya tıklayın

hemen-yoga-deneyin

Avuçlarınızın içinde veya başınızın üzerinde serin bir esinti hissedip hissetmediğinizi kontrol edin. Bazen bu esinti sıcak veya ılık olabilir. Bunların hepsi içinizdeki yaşamsal enerjinin içinizde uyandığının somut göstergesidir. Sıcak veya ılık hissedilen bölgeler bağlantılı enerji merkezlerinin yorgun olduğunu/dengeden çıktığını işaret eder. Düzenli meditasyon yaptıkça enerji merkezleri dengeye gelir ve hissettiğimiz enerji serinlemeye başlar.

Başınızın üzerinde esintiyi hissetmekte zorlanıyorsanız, bu muhtemelen affetmediğiniz anlamına gelir. Kalbinizden birkaç kere tekrar edin, “Ben affediyorum”. Başınızın üzerinde serin esintiyi hissedeceksiniz.

Bu deneyim, hayatınızdaki spirütüel yolculuğun başlangıcıdır. Yeni bir farkındalığın kapılarını açan bu deneyim size kendinizi keşfetme olanağı sağlar. Düzenli meditasyon ile devam ettiğiniz sürece kendi enerji merkezlerinizi parmak uçlarınızda hissetmeye başlarsınız. Bu şekilde, dengeye gelmeleri için Kundalini enerjinizi kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Sahaja Yoga’daki bu ilk deneyiminizde hissettiklerinizi bizlerle paylaşmak ve sorularınızı yöneltmek için aşağıdaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

 

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Bulunduğunuz Şehir

Telefon Numaranız

Mesajınız (gerekli)

Karakterleri aynen yazınız: captcha