Mucize Fotoğraflar

Kundalini normalde çıplak gözle görülemeyen bir enerjidir. Fakat bazı seminerlerde Kundalini enerjisini, ‘vibrasyon’ adı verilen enerjiyi görüntüleyen kameralar olmuştur. İnsanların bıngıldak kemiği bölgesinden ve Shri Mataji’nin kendisinden çıkan enerji hareket eden ışıklar olarak görülebiliyor. Seminerlerde çekilen binlerce fotoğraf arasında enerjinin yakalanmış olduğu fotoğraflardan bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

mucize fotoğraflar2 mucize fotoğraflar1 mucize fotoğraflar

Aydınlanmamızı aldıktan sonra, bizler ellerimizde ve başımızın üzerinde serinlik olarak hissettiğimiz evrensel enerji ile bağlantıya geçeriz. Sahaja Yoga tekniği ile bizler kendi enerjimizi bireysel ve toplumsal iyilik için nasıl kullanabileceğimizi öğreniyoruz. Detaylı bilgi için size en yakın yoga merkezine uğrayın.

Mucize Fotoğraflar:

Hemen Yoga Denemek ve bu deneyimi yaşamak için buraya tıklayın: Sorularınız için iletişim bölümününü yada Yoga Merkezleri bölümünde bulunan telefon numaraları kullanabilirsiniz.

Sahaja Yoga’yı deneyimlemek isteyenler için, İstanbul Yoga adreslerimizi, Ankara Yoga adreslerimizi Yoga Merkezi bölümünde bulabilirsiniz. Size yakın bir merkez yok ise lütfen iletişim formunu doldurup bizimle temasa geçin. Sahajayogaportal.org adresimizden hafta içi her akşam 21:30’da Online Yoga ‘ya katılabilir ve canlı yoga yapabilirsiniz. Hemen Yoga Dene : Aydınlanmanızı alın